Biesboschcentrum gesloten wegens verbouwing

Biesboschcentrum Dordrecht is wegens een grote verbouwing gesloten tot april 2021. De werkzaamheden voor de verbouwing gaan van start om de inrichting geheel te vernieuwen. Het bezoekerscentrum en de directe omgeving zullen een metamorfose ondergaan. Vanaf het moment dat je binnenstapt kijk je je ogen uit en kom je van alles te weten over vijf Biesboschthema’s: water, planten, bevers, grienden en vogels. Vervolgens kun je die thema’s buiten in het echt gaan beleven! 

Naast het bezoekerscentrum zelf gaat ook de directe omgeving er voor een deel anders uitzien. Het educatieve BeverBos krijgt een opknapbeurt en er komt een heus Klimbos. Actievelingen kunnen vanaf het voorjaar de Hollandse Biesbosch vanaf een hoogte bekijken. Kortom, in en rondom het nieuwe Biesboschcentrum Dordrecht is vanaf het voorjaar 2021 voor jong en oud veel te beleven!

Gedurende de verbouwing is Biesboschcentrum Dordrecht alleen via de mail bereikbaar via info.biesbosch@dordrecht.nl.

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie